Monedhë

Kategoritë

2 javë më parë

Ja sesi të merrni pamjen e re të Gmail

Nëse po përdorni temat e Gmail pamja e re nuk do të jetë e disponueshme.

Google më në fund ka vendosur të dërgojë ndërfaqen e re të Gmail të cilin e ka prezantuar që prej muajit Shkurt.

Kompania njoftoi se dizajni i ri material i Gmail është i disponueshëm për të gjithë përdoruesit. Pamja e re do të integrojë Meet, Chat dhe Spaces pa ngarkuar më tepër pamjen e saj.

Google madje premtoi të përmirësonte më tepër ndërfaqen për tabletët. Pamja e re do të lançohet për këdo që përdor shërbimin Google Chat.

Madje ka një udhëzues nga Google për ata që janë kuriozë dhe duan ta kenë sa më parë. Në cepin e djathtë lartë të Gmail klikoni Settings dhe më pas Quick Settings.

Aty do të shikoni opsionin Try out the new Gmail view. Më pas do tu kërkohet të rifreskoni faqen. Nëse nuk ju pëlqen mund të zgjidhni të ktheheni pas.

Nëse po përdorni temat e Gmail pamja e re nuk do të jetë e disponueshme. Përdoruesit me pagesë të shërbimit Workspace e kanë këtë dizajn prej kohësh.

Pamja e rimodeluar sjell një eksperiencë të re të aplikacionit me menu të cilat do ta bëjnë më të lehtë për përdoruesit të orientohen.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Kids E07 Smart Watch

1,790 L
Kurseni: 700 L
- 54%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,490 L
Kurseni: 14,500 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Disc Edition

89,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Ninebot Max Sport Balance

64,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 6%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Digital Edition Console

84,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 19%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP EliteBook 850 G4 15.6″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

44,490 L
Kurseni: 10,500 L
- 23%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP ProBook 440 G5 14″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

38,490 L
Kurseni: 11,500 L
- 40%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Game Box Power M3

2,990 L
Kurseni: 2,000 L