Monedhë

Kategoritë

3 javë më parë

Klasikja World of Warcraft: Lich King rikthehet më 26 Shtator

Përpara arritjes së ekspansionit, Blizzard do të prezantojë nivele të reja quajtur Joyous Journeys.

World of Warcraft Classic do të rikthehet me epokën e Wrath of Lich King më 26 Shtator njoftoi Blizzard. WotLK konsiderohet si një prej ekspansioneve më të mira në 20 vite World of Warcraft.

Edhe pse debutimet e mëvonshme zgjeruan më tej elementët mekanikë të lojës në formë kreative, shumë pak goditën si Lich King.

Për ata që ishin të dashuruar me Warcraft III: Frozen Throne, ishte një moment i veçantë të eksplorinin Northrend për here të pare nga një perspective e re për të luftuar më pas me Arthas në Kështjellën Icrecrown.

Përpara arritjes së ekspansionit, Blizzard do të prezantojë nivele të reja quajtur Joyous Journeys.

Duke filluar nga dita e sotme, lojtarët e klasikes Bruning Crusade mund të shkojnë në kryeqytetet e franksioneve të tyre dhe të aktivizojnë rritjen e eksperiencës me 50 përqind.

Blizzard do të përfshijë Wrath of Lich King Classic në të gjitha abonimet e World of Warcraft.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Kids E07 Smart Watch

1,790 L
Kurseni: 700 L
- 54%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,490 L
Kurseni: 14,500 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Disc Edition

89,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 40%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Game Box Power M3

2,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 6%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Digital Edition Console

84,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 23%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP ProBook 440 G5 14″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

38,490 L
Kurseni: 11,500 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

OnePlus 10 Pro

94,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

FujiFilm Instax Mini 11 Instant Film Camera

9,490 L
Kurseni: 500 L