KONDICIONER ARIELLI 12 FCR1DI INV/K-1200BTU/INVERTER/A+/550M2/H/52DB(A)/R410A/LED DISPLAY/

  30,000L

Kodi i Produktit: JBD011

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model12 FCR1DI INV
BrandARIELLI
NgjyraWHITE
Klas EnergjieA+
Niveli i Zhurmes52D
Lloji MotorritINVERTER
Fuqia BTU1200BTU
Shko ne krye