KONDICIONER ARIELLI ARSIN12R32/INV

  36,900L

Kodi i Produktit: JBD007

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Garanci24 MUAJ
BrandARIELLI
SpecifikimeGAZ R32
DISPLAYLED
NgjyraWHITE
Dimensione80.5 x 19.4 x 28.5 cm
Niveli i Zhurmes22-40 DB
Lloji MotorritINVERTER
Fuqia BTU12000 BTU
Kapaciteti tharesA++/A++
Shko ne krye