KONDICIONER DAIKIN PTXC35V1B912/INV

  67,300L

Kodi i Produktit: JBD017

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Garanci24 MUAJ
BrandDAIKIN
Specifikimegaz R32
NgjyraWHITE
Klas EnergjieA++/A++
Lloji MotorritINVERTER
Fuqia BTU12000 BTU
Shko ne krye