KONDICIONER MITSUBISHI MSZ/MUZ-HJ71VA

  163,500L

Kodi i Produktit: TNP451

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Garanci24 MUAJ
Pershkrim2.3 / 2.4 KW
BrandMITSUBISHI
SpecifikimeGAZ R410
MODELMSZ/MUZ-HJ71VA
Kapaciteti24000 BTU
Klas EnergjieA+
Dimensione30.5 x 92.3 x 25 CM
Niveli i Zhurmes33 DB
Lloji MotorritINVERTER
Shko ne krye