KONDICIONER SAMSUNG AR12MSFREWQX/INV

  59,900L

Kodi i Produktit: JBD014

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Garanci24 MUAJ
PershkrimFast cooling mode, Automatic temperature control
BrandSAMSUNG
SpecifikimeGAZ R410 / 1,333.33 kWh/Anum
DISPLAYLED
NgjyraWHITE
MODELAR12MSFREWQX
Klas EnergjieA++/A
Dimensione82 x 28.5 x 21.5 CM
Niveli i Zhurmes59 DB
Lloji MotorritINVERTER
Fuqia BTU12000 BTU
Shko ne krye