LAPTOP ACER ASPIRE 3 A315-32-C41K (OXIDANT RED)

  37,200L

Kodi i Produktit: ITD1016

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelACER ASPIRE 3 A315-32-C41K (OXIDANT RED
Processor INTELĀ® CELERONĀ® N4000 PROCESSOR (4M CACHE, UP TO 2.6 GHZ)
Ram4 GB
Hard Disk500 GB
GraphicsINTEL HD
Garanci36 MUAJ
RezolucioniHD
BrandACER
DISPLAY15.6 HD (1366 X 768) RESOLUTION
Shko ne krye