LAPTOP ASUS N580GD-E4210

  131,300L

Kodi i Produktit: ITD1029

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS N580GD-E4210
ProcessorINTEL® CORE™ I7-8750H PROCESSOR 2.2 GHZ (9M CACHE, UP TO 4.1 GHZ)
Ram16 GB DDR4
Hard DiskSATA3 256G M.2 SSD
GraphicsNVIDIA GEFORCE GTX 1050 (N17P-G0) 4GB GDDR5
Garanci36 MUAJ
Brandasus
DISPLAY15.6 IPS FHD LED
Shko ne krye