LAPTOP DELL INSPIRON 3573 /WINDOWS 10 (BLACK)

  40,200L

Kodi i Produktit: ITD1025

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL INSPIRON 3573
ProcessorINTELĀ® PENTIUMĀ® SILVER N5000 PROCESSOR (4M CACHE UP TO 2.7
Ram4 GB DDR4
Hard Disk500 GB 5400RPM
GraphicsINTEL HD GRAPHICS
Garanci36 MUAJ
RezolucioniHD
BrandDELL
DISPLAY15.6 HD (1366 X 768)
Rezolucioni (pixel)1366 X 768
Shko ne krye