LAPTOP HP 17-BY2026NM, 8NH20EA 17,3/1600X900/I5-10210U,8GB,S256GB,530-2GB,DVD-RW,DOS,GRY.

  76,900L

Kodi i Produktit: PKM31

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model17-BY2026NM
Operating SystemFREEDOS
ProcessorIntel® Core™ i5-10210U (1.6 GHz base frequency, up to 4.2 GHz base with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB cache, 4 cores)
Ram8 GB DDR4
Hard Disk256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
GraphicsAMD RADEON 530 2GB
Optical DriveDVD R/W
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY17.3 INCH HD 1600X900
Bateria3-cell, 41 Wh Li-ion
Shko ne krye