LAPTOP HP 17-BY2029NM, 8NH28EA 17,3/1600X900/I5-10210U,16GB,S256GB,530-2GB,DVD-RW,DOS,BLK.

  85,500L

Kodi i Produktit: PKM32

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model17-by2029nm
ProcessorIntel® Core™ i5-10210U (1.6 GHz base frequency, up to 4.2 GHz base with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB cache, 4 cores)
Ram16 GB DDR4
Hard Disk256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
GraphicsAMD Radeon™ 530 Graphics (2 GB GDDR5 dedicated)
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY17.3 inch HD, (1600 x 900)
Bateria3-cell, 41 Wh Li-ion
Shko ne krye