LAPTOP HP 250 G7, 6MR02ES 15,6/1920X1080,I5-8265U,8GB,S256GB,MX110-2GB,DVD-RW,DOS,GRY.

  70,600L

Kodi i Produktit: PKM33

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model250 G7
Operating SystemFREEDOS
Processor Intel Core i5 8265U 1.60GHz / 3.90GHz (6MB cache)
Ram8 GB
Hard Disk256 SSD
GraphicsNVIDIA GeForce MX110 (2 GB)
Optical DriveDVD R/W
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY15.6 INCH FHD 1920X1080
Shko ne krye