LAPTOP HP ENVY 15-AQ273 X360 CONVERTIBLE/WINDOWS 10/TOUCHSCREEN (SILVER)

  110,600L

Kodi i Produktit: ITD1028

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP ENVY 15-AQ273 X360
ProcessorIntel® Core™ i7-8550U Processor 8M Cache, up to 4.00 GHz
Ram8 GB DDR4
Hard Disk256GB PCIE NVME SSD
GraphicsINTEL® HD GRAPHICS 630
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY15.6 FHD TOUCHSCREEN
Rezolucioni (pixel)FHD
Shko ne krye