LAPTOP HP OMEN 15-DC1061NM, 7SG97EA 15,6,1920X1080,I5-9300H,8GB,S512GB,1650-4GB.

  136,400L

Kodi i Produktit: PKM34

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelOMEN 15-DC1061NM
ProcessorIntel® Core™ i5-9300H Processor (8M Cache, up to 4.10 GHz)
Ram8GB
Hard Disk512GB SSD M.2
GraphicsNVIDIA GEFORCE GTX 1650 4GB
Optical DriveNO
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY15.6 INCH FHD 1920X1080
Bateria3-cell, 52 Wh Li-ion polymer
Pesha2.32 kg Kg ( Paketim )
Shko ne krye