LAPTOP HP OMEN 17-CB0018NM,

  171,800L

Kodi i Produktit: PKM36

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelOMEN 17-CB0018NM
ProcessorIntel® Core™ i5-9300H (2.4 GHz base frequency, up to 4.1 GHz base with Intel® Turbo Boost Technology, 8 MB cache, 4 cores)
Ram8 GB DDR4
Hard Disk512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
GraphicsNVIDIA GEFORCE GTX 1660 TI 6GB
Optical DriveNO
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY17.3 INCH FHD 1920X1080 144HZ
Bateria4-cell, 70 Wh Li-ion polymer
Shko ne krye