LAPTOP HP ZBOOK 15 G6, 6TU89EA 15,6,1920X1080,I7-9750H,32GB/S1TB,T1000-4GB,NO-ODD,W10PRO,GRY.

  260,500L

Kodi i Produktit: PKM37

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelZBOOK 15 G6
ProcessorIntel® Core™ i7-9750H (2.6 GHz base frequency, up to 4.5 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB cache, 6 cores)
Ram32 GB DDR4
Hard Disk1 TB PCIe® NVMe™ SSD
GraphicsNVIDIA® Quadro® T1000 4 GB
Optical DriveNO
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY15.6 INCH FHD 1920X1080
Shko ne krye