LAPTOP HP ZBOOK 17 G6, 6TU97EA 17,3,1920X1080,I7-9850H,16GB,S512GB,T1000-4GB,NO-ODD,W10PRO,GRY.

  272,900L

Kodi i Produktit: PKM38

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelZBOOK 17 G6
ProcessorIntel® Core™ i7-9850H with Intel® UHD Graphics 630 (2.6 GHz base frequency, up to 4.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB cache, 6 cores)
Ram16 GB DDR4
Hard Disk512 GB PCIe® NVMe™ SSD
GraphicsNVIDIA® Quadro® T1000 4 GB
Optical DriveNO
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY17.3 INCH FHD 1920X1080
Shko ne krye