LAPTOP LENOVO 320T-15IKB/WINDOWS 10/TOUCHSCREEN ( PLATINUM GREY )

  74,600L

Kodi i Produktit: ITD1027

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLENOVO 320T-15IKB
ProcessorINTEL® CORE™ I5-8250U PROCESSOR (6M CACHE, 1.6GHZ UP TO 3.4 GHZ),
Ram8 GB DDR4
Hard Disk1TB 5400RPM
GraphicsINTEL® HD GRAPHICS 620
Garanci36 MUAJ
RezolucioniFHD
BrandLENOVO
DISPLAY15.6 TOUCHSCREEN, WINDOWS 10 HOME
Shko ne krye