LAPTOP LENOVO IDEAPAD 330-15IKBR PLATINUM GRAY

  62,100L

Kodi i Produktit: ITD1026

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLENOVO IDEAPAD 330-15IKBR
ProcessorINTEL® CORE™ I5-8250U PROCESSOR (3M CACHE, UP TO 3.40GHZ)
Ram4 GB DDR4
Hard Disk1 TB 5400 RPM
GraphicsIntel® UHD Graphics 620
Garanci36 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandLENOVO
DISPLAY 15.6 FULLHD
Shko ne krye