LAVASTOVILJE CANDY CDP 2D1145W

  27,400L

Kodi i Produktit: TNP197

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelCDP 2D1145W
Garanci2 vjet
BrandCANDY
Specifikimepaneli kontrollit: elektronik
Ngjyrawhite
Kapaciteti11 sets
Klas EnergjieA++
Nr. Programeve7
Dimensione(WxHxH) 45 x 85 x 62 cm
Niveli i Zhurmes45 dba
Shko ne krye