LAVATRICE INDESIT IWDE 7105 B LARESE+THARESE

  30,100L

Kodi i Produktit: TNP168

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Garanci2 VJET
BrandINDESIT
NgjyraE bardhe
Kapaciteti7kg
Klas EnergjieA++
Nr. Rrotullimeve1000RPM
Nr. Programeve16
Dimensione53,5 x 59,5 x 85 cm
Niveli i Zhurmes60 DB
Kapaciteti thares5 KG
Shko ne krye