LENOVO AIO A340-24IWL,23.8” FHD IPS,INTEL CORE I3-8145U UP TO 3.90 GHZ 4GB DDR4 1TB+128GB SSD

  70,600L

Kodi i Produktit: SAAB0282

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

ProcessorINTEL CORE I3-8145U UP TO 3.90 GHZ
Ram4GB DDR4
Garanci12 MUAJ
RezolucioniFHD
BrandLENOVO
MEMORY1TB+128GB SSD
NgjyraWHITE
Madhesia e ekranit23.8”
MODELAIO A340-24IWL
Shko ne krye