LENOVO PC AIO A340-22IWL,21.5” FHD IPS INTEL CORE I3-8145U UP TO 3.90GHZ 4GB DDR4 1TB + 128GB SSD

  68,600L

Kodi i Produktit: SAAB0281

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelPC AIO A340-22IWL
ProcessorINTEL CORE I3-8145U UP TO 3.90GHZ
Ram4GB DDR4
Hard Disk1TB + 128GB SSD
Optical DriveDVD R/W
Garanci12 MUAJ
BrandLENOVO
DISPLAY21.5” FULL HD
NgjyraWHITE
Rezolucioni (pixel)FHD
Madhesia e ekranit21.5”
Shko ne krye