LENOVO TAB 7 ESSENTIAL TB-7304I 3G/WIFI`

  12,200L

Kodi i Produktit: ABT044-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLENOVO TAB 7 ESSENTIAL TB-7304I 3G/WiFi`
Operating SystemAndroid 7.0 (Nougat)
ProcessorQuad-core 1.3 GHz Cortex-A53
Ram1GB
GraphicsPowerVR GE8300
Garanci12 muaj
BrandLENOVO
DISPLAY7.0 inch IPS LCD
MEMORY16GB
CAMERA2 MP / 2 MP
Prodhimi2017, November
Rezolucioni (pixel)600 x 1024 pixel
SensorAccelerometer
BateriaLi-Po 3500 mAh
Pesha254 g Kg ( Paketim )
Dimensione194.8 x 102 x 8.8 mm
Shko ne krye