LENOVO THINKPAD X1 BLACK / TABLET

  175,700L

Kodi i Produktit: ITD1067

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTHINKPAD X1 BLACK / TABLET
ProcessorIntel® Core™ i7-8650U Processor (8M Cache, up to 4.2 GHz)
Ram16GB DDR4 SDRAM
Hard Disk1TB SSD
GraphicsIntel HD
InfoBacklit Keyboard
Garanci36 Muaj
Rezolucioni3000x2000
BrandLENOVO
DISPLAY13" FHD IPS
CAMERAWebcamera 720p
SensorFingerprint reader
LidhjetBluetooth® 4.1, headset jack x 1, 3 x USB 3.0, HDMI x 1, power adapter, Mini DisplayPort x 1, microSD slot
Shko ne krye