MIKROVALE ARISTON MWHA 2022B/FUNKSION GRILL/TIMER DIGITAL/MIN. KOHES 5 SEC/MAX. KOHES 95 MIN/KAPAACI

  11,000L

Kodi i Produktit: TNP112

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelMWHA 2022B
Garanci2 VJET
Brandariston
SpecifikimeFUQIA 800 W
NgjyraBLACK/GREY
Kapaciteti20 liter
Dimensione43X33X65 CM/
Paneli i kontrollitDIGITAL
Shko ne krye