MIKROVALE ZANUSSI ZSM17100XA

  18,400L

Kodi i Produktit: TNP190

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelZSM17100XA
Garanci2 vjet
BrandZANUSSI
NgjyraGRI
Kapaciteti 17 Litres
Nr. Programeve3
Dimensione(H)38.9 x (W)59.6 x (D)30.0
Shko ne krye