MONITOR DELL ULTRASHARP U2419H,24 INCH LED-BACKLIT

  31,800L

Kodi i Produktit: SBAZ7003

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelULTRASHARP U2419H
Garanci12 Muaj
RezolucioniFULL HD (1080P)
BrandDELL
KontrastiCONTRAST 1000:1
DISPLAY24 INCH LED-BACKLIT LCD
Rezolucioni (pixel)1920X1080 AT 60 HZ
LidhjetHDMI
Shko ne krye