Monedhë

Kategoritë

2 vjet më parë

Një model Android i Nokia N95 ka qenë pranë prezantimit

Rikthimi i telefonëve nostalgjikë vitet e fundit si Razr nga Motorola apo LG Wing, do të ishte interesante të shikonim një telefon të tillë Nokia të rikthehet.

E mbani mend Nokia N95? Telefonin Symbian me shinë i cili ishte kulmi i dizajnit në epokën e para-iPhone?

Një video e publikuar në YouTube nga kanali Mr. Mobile rikthehet tek nostalgjia dhe jo vetëm, por duke treguar edhe një prototip të pa lançuar nga kompania HMD e cila kishte licencën e prodhimit të telefonëve Android Nokia vitet e fundit.

N95 II ka gjithashtu një shinë e cila fsheh kamerat frontale dhe altoparlantin. Ndërsa në pjesën e pasme unaza e kamerës mund të përdoret edhe të mbajtur telefonin me një gisht.

Rikthimi i telefonëve nostalgjikë vitet e fundit si Razr nga Motorola apo LG Wing, do të ishte interesante të shikonim një telefon të tillë Nokia të rikthehet.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 38%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Nokia 106

2,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 3%
Ofertë!

Nokia 210 TA-1139

3,890 L
Kurseni: 100 L