NOKIA 5.1 PLUS 32GB BLUE

  20,500L

Kodi i Produktit: CEL1038/BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelNokia 5.1 Plus
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo)
ProcessorOcta-core (4x1.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) - Global
Ram3 GB
Garanci12 Muaj
Rezolucioni720 x 1520 pixels, 19:9 ratio (~287 ppi density)
BrandNokia
SpecifikimeNano - SIM
DISPLAY5.86 inches
MEMORY32 GB
CAMERA13 + 5 / 8 MP
SensorFingerprint
Bateria 3060 mAh
Dimensione149.5 x 72 x 8.1 mm (5.89 x 2.83 x 0.32 in)
Shko ne krye