NOT AC SF315-52G-58QN

  111,200L

Kodi i Produktit: PKM13

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelACER SWIFT 3 SF315-52G
ProcessorIntel® Core™ i5-8250U 1.60 GHz UP TO 3.40 GHz 6 MB SmartCache
Ram16GB DDR4
Hard Disk256 GB SSD
GraphicsGEFORCE MX150 2GB
Garanci36 MUAJ
BrandACER
DISPLAY15.6" FHD
Shko ne krye