NOT HP 250 G7, 6BP11EA

  64,200L

Kodi i Produktit: PKM15

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP 250 G7 6BP11EA
ProcessorIntel® Core™ i5-8265U 1.60 GHz
Ram8 GB
Hard Disk256GB SSD
GraphicsNVIDIA GEFORCE MX110 2G
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY15.6 HD
Shko ne krye