NOT HP ENVY 13-AH1003NN

  124,600L

Kodi i Produktit: PKM17

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP ENVY 13-AH1003NN
ProcessorINTEL CORE I5-8265U 1.60 GHz UP TO 3.90 GHz
Ram16 GB
Hard Disk256GB SSD
GraphicsGEFORCE MX150 2G
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY13.3 FHD
Shko ne krye