NOT HP OMEN 17-AN199NA

  244,500L

Kodi i Produktit: PKM20

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP OMEN 17-AN199NA
ProcessorINTEL CORE I7-8750H 2.20 GHz UP TO 4.10 GHz
Ram32GB
Hard Disk256GB SSD/ 1 TB
GraphicsNVIDIA GEFORCE GTX 1070 8GB GDDR5
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY17.3 FHD 120HZ IPS
Shko ne krye