NOT HP PAVILION X360 14-CD1005NA

  128,300L

Kodi i Produktit: PKM24

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP PAVILION X360 14-CD1005NA
ProcessorINTEL CORE I7-8765U 1.80 GHz UP TO 4.60 GHz
Ram16 GB
Hard Disk256GB SSD
GraphicsGEFORCE MX130 2G
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY14.0 FHD TOUCH
Shko ne krye