PIANUR ARISTON DK 2K IX

  16,700L

Kodi i Produktit: TNP114

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelPIANUR ARISTON DK 2K IX
Garanci2 vjet
BrandHOTPOINT-ARISTON
Rezolucioni (pixel)NUMRI IPLITKAVE: 2 PANELI I KONTROLLIT ME CELSA
Klas Energjie1 x 145 mm dia. (1.5 kWatt) 1 x 180 mm dia. (1.7 kWatt) Max. Power: 2.9 kWatt
Nr. Programeve2
DimensioneH,W,D 55cm,28.8cm,51cm
Shko ne krye