PIANUR LOBOD H6040 DECB/4PLLAKA QERAMIKE KORENTI/SENSOR NXEHTESIE/PANEL ME TOUCHSCREEN/4 ROUND: 2 X

  12,400L

Kodi i Produktit: TNP011

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLOBOD H6040 DECB
Garanci2 vjet
Brandlobod
SpecifikimeNUMRI I PLITKAVE: 4 PANELI I KONTROLLIT: ME TOUCH
NgjyraE ZEZE
Klas EnergjieA
Nr. Programeve4
Dimensione2 x Ø 140 mm (1,2 KW) 2 x Ø 180 mm (1,8 KW)
Shko ne krye