PRINTER CANON I-SENSYS LBP251DW,DUPLEX,WIRELESS

  24,600L

Kodi i Produktit: SCCA0100

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelPRINTER CANON I-SENSYS LBP251DW
Garanci6 MUAJ
BrandCANON
Shpejtesia printimitApprox. 6 seconds FIRST PAGE
SpecifikimeMonochrome laser beam printing
MEMORY512MB
LidhjetGoogle Cloud Print Ready iOS: AirPrint, Canon PRINT Business app Android; Mopria certified, Canon Print Service Plug-in, Canon PRINT Business app
Kapaciteti50,000 pages per month
Shko ne krye