PRINTER SAMSUNG COPIER,SCANNER,LASER XPRESS SL-M2070F

  18,200L

Kodi i Produktit: SCDB7022

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG PRINTER/COPIER/SCANNER/LASER XPRESS S -M2070F
InfoPaper tray capacity:150 sheets Monthly duty cycle:10,000 pages per month
Garanci6 MUAJ
RezolucioniUp to 1,200 x 1,200 dpi
BrandSAMSUNG
Shpejtesia printimitUp to 20 ppm
LidhjetHi-Speed USB 2.0
Shko ne krye