Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor

2,300 L

Monitorim i temeratures dhe lageshtise ne ambjente te brendshme. Pajisur me ekran LCD per tregimin e te dhenave te ndryshme ose ne aplikacionin Mi Home. Montohet shume thjeshte ne mur. Te dhena te sakta dhe ne kohe reale fal sensorit shume te ndjeshem. Konsum te ulet energjie, vetem nje bateri AAA ne vit. 

Ka stok

SKU: HCM009 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Product weight

43 g

Screen size

1.78 inch

Temperature range

-9.9 ℃ ~ 60 ℃

Humidity range

0 ~ 99.9%

Rated power

0.18 mW

Powered By

Batteries (AAA) x 1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mijia bluetooth Thermometer Hygrometer
1 x wall sticker
1 x AAA battery
1 x use manual