2 in 1 Wireless Magnetic Charging Dock

2,200 L

Karikues wireless 2 në një. Shërben për të karikuar aparatin tuaj celular Iphone 12 dhe modelet e orave 1/2/3/4/5 /6/SE. Mund të përthyhet dhe nuk zë aspak vend.

Ka stok

SKU: CNG1630 Modeli: LFX-163 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Product model

LFX-163

Color

White

Input InterfaceL

Type-C

Product Name

Duble suction charger

Input

9V/2A, 9V/2.2A, 5V/3A

Product Tile Size

165*76.5*8.5mm 6.

Mobile output

15W/10W/7.5W/5W

Product Size Folding

113*103*27mm

Watch output

2W (For watch1/2/3/4/5 /6/SE)

Earphone output

3W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x 2 in 1 Wireless Magnetic Charging Dock