2D Barcode Scanner GT-9120E

5,990 L

 

Lexues për barkode 1D dhe 2D ose kode në formën QR. Është shumë i shpejtë, efikas dhe i lehtë për tu përdorur. Ka përmasa të vogla dhe mund ta mbani kudo në tavolinën tuaj të punës. Perfekt për përdorim në markete ose supermarkete.

Ka stok

SKU: CNG2370-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Material

ABS+PC

Power Supply

DC 5V ±5%

Power Consumption

0.45W(Standy), 1.00W(Working), 1.25W(Max)

Size

114.1 * 107.8 * 156.3mm

Interface

USB

System Supported

Linux,Android,Windows XP、7、8、10,MAC

Sensor

Planar CMOS sensor 480 * 640

Light Source

White Light LED Illuminate

Professor

32-bit ARM MCU + DSP

Motion tolerance

QR 10mil: 85cm/sec

Resolution

Code39 ≥5mil

Bit error rate

1/5,000,000

Reading Mode

Image

Trigger Mode

Auto-Sensing

Switch Button

Standby Mode

Prompt Mode

Buzzer + Indicate Light(LED)

Print Contrast

20%

Decoding Capability 1D

■UPC-A
■JAN/EAN-8
■JAN/EAN-13
■Code 128
■Code 39
■Codabar
■Code 93
■Interleaved 2 of 5
■UPC-E
■UCC/EAN 128
■GS1-128
■ISBN-13
■Industrial(Standard)2 of 5
■Code 11
■MSI Plessey
■Code32
■GS1 Composite
■GS1 Databar
■Composite
■Matrix 2 of 5

Decoding Capability 2D

■PDF417
■Micro QR Code
■QR Code
■Aztec code
■Data Matrix

Scanning Angel

Roll360°, Pitch45°,Yew60°

IP Grade

IP52

Temperatures

0°- 55°C (operation) , -40°- 70°C storage)

Weight

0.450 KG

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Barcode reader

1 x Manual