300Mbps Wi-Fi Range Extender

4,900 L

TL-WA830RE 300Mbps mundeson zgjerimin e zones se mbulimit me WiFi dhe permireson fuqin e sinjalit te nje WiFi egzistues duke eleminuar zonat ne te cilat sinjali mungon ose eshte i dobet.

Ka stok

Shitur: 1136 copë
SKU: CNG1003 Modeli: TL-WA830RE Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim