Kingston Micro SD with Adapter

800 L3,000 L

Me kapacitet duke varjuar nga 16GB deri ne 128GB. Shtoni hapsiren e pajisjes tuaj per te mbajtur sa me shume foto, video dhe kenge. Ajo cfare do te donit ne boten e teknologjise, me shume hapsire.

Memory Internal
SKU: JAK015-TP Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB, 128GB

Read Speed

80MB/s

Performance

80MB/s read and 10MB/s write, UHS-I Speed Class 1 (U1)

Dimensions (microSD)

11mm x 15mm x 1mm

Dimensions (with SD adapter)

24mm x 32mm x 2.1mm

Format

FAT32 (SDHC 16GB-32GB), exFAT (SDXC 64GB)

Operating Temperature

-25°C to 85°C

Storage Temperatures

-40°C to 85°C

Voltage

3.3V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim