4 Wheel Drive Off-Road Remote Control Vehicle

2,490 L

 

Makinë me telekomandë për fëmijë 4 Wheel Drive. Mund të kontrollohet në dy mënyra: me anë të lëvizjes së kyçit të dorës dhe me telekomandë. 4 Wheel Drive është e përshtatshme për çdo lloj terreni. Dhurata perfekte për fëmijët tuaj.

Ka stok

SKU: CNG1562 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Foldable Electric Scooter For Kids

11,990 L
 
- 36%
Ofertë!

JBL JR POP Kids Portable Bluetooth Speaker

4,490 L
Kurseni: 2,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Blue

Features

• Powerful Motor
• Remote Control
• Multi Terrain
• Shock Absorbers
• Multi Directional
• Meganum Wheel

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Remote Control Vehicle
1 x Controller
3 x Battery
1 x USB Charger
1 x Manual