VETEM ONLINE

65 ” The Frame Art Mode 4K Smart TV LS03A

269,990 L

 

The Frame është një televizor me një kornizë elegante dhe moderne që gërshetohet në mënyrë të pandërprerë me dekorin tuaj. Jo vetëm që përmirëson hapësirën tuaj si televizor, por bëhet pjesë e galerisë suaj personale si vepër arti. Përjetoni mënyrën moderne për të shfaqur koleksionin tuaj personal të artit, nga veprat e mëdha të artit deri te fotografitë tuaja personale të preferuara. Kur është i ndezur, është një televizor i mahnitshëm. Kur është i fikur, është si një vepër arti. Teknologjia Quantum Dot e Samsung ofron një volum të plotë ngjyrash 100%, ndërsa teknologjia Dual LED rrit kontrastin bazuar në temperaturën e dritës së sfondit për tonin optimal të ngjyrës. Bashkojini ato dhe do të shikoni ngjyra vërtet realiste që ruajnë detaje dhe teksturë të pasur — edhe në kënde të gjera.

Ka stok

Shitur: 6 copë

SKU: TV455 Modeli: QE65LS03AAUXXH Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
34 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

65"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

Quantum Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

3400

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

40W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

4

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2CS2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

215 W

Power Saving Mode

0.50 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1456.8 x 868.9 x 260.9 mm

TV Weight

22.5 kg

FEATURES
Other Features

Adaptive Picture
Active Voice Amplifier
Adaptive Sound
Decor mode
Ambient mode
Motion Detection (Framework)
Ambient lighting mode / Color sensor
Pure digital view
Automatic channel search
Connect Share ™ (HDD)
Automatic power off
ConnectShare ™ (USB 2.0)
EPG
Extended PVR
Game mode
Eco sensors

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu