A4tech Anti-glare Webcam

1,990 L

 

Kamera per kompjuter ose laptop me cilesi te larte. Vendoset ne tavoline dhe mund te pershtatet sipas deshires.

Ka stok

SKU: CNG1252 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Resolution

480P, 640*480 Pixels

Lens Type

Coating Lens

Viewing Angle

52 Degrees

Focus Type

Fixed Focus

Focus Range

60cm and Beyond

Built-in Mic

Single Mic.

Output Format

MJPEG

Frame Rate

30fps

USB

USB 2.0

Compatible with

Windows 7 /8 / 8.1 / 10 or Later

Works in USB

Mac OS 10.6 or Later
Linux OS 2.6 or Later
Chrome OS 6.0 or Later
Android V6.0 or Later

Dimensions

82 x 230 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim