A4Tech Wireless Mouse FG12

1,990 L

 

Maus Wireless nga A4tech , lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin tuaj. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Sensor te avancuar deri ne 1200 DPI. Performance dhe precizion te larte.

Ka stok

SKU: CNG2536-B Modeli: FG12 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Type

Wireless

Connection

2.4G Hz

Operating Range

10-15m

Ergonomic Design

Symmetric

Sensor

Optical

Resolution

1200 DPI

Report Rate

125Hz

Buttons No

3

Receiver

Nano USB Receiver

Battery

1AA Alkaline Battery

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x A4Tech Wireless Mouse FG12