A4Tech Wireless Mouse FG20

1,990 L

 

Ju prezantojmë me mausin optik  pa kabllo nga A4Tech FG20. Lidhet shumë lehtë me çdo kompjuter apo laptop të pajisur me portë USB dhe ka precizion të lartë. I rehatshëm dhe kompakt.

Ka stok

SKU: CNG2538-B Modeli: FG20 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Type

Wireless

Connection

2.4G Hz

Operating Range

10-15m

Ergonomic Design

Symmetric

Sensor

Optical

Resolution

Resolution

Report Rate

125Hz

Buttons No

4

Receiver

Nano USB Receiver

Dimension

113 x 57 x 26 mm

Weight

62 g ( Batteries not included )

Battery

2 x AAA Alkaline Batteries

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x A4Tech Wireless Mouse FG20